Home & Living

Alienware HD Media Server

Alienware spustil nový server Media Mount Mount Media.

„Špičková technologie se vrací domů. S bezdrátovým streamováním médií s vysokým rozlišením, plnou digitální automatizační připraveností, až 4 terabajty úložiště pevného disku s hot-swappable a načítání filmů Blu-ray s vysokým rozlišením.

Co může HD Media Server udělat:
Sledujte-Užijte si filmy Blu-ray Disc, pauzu a nahrávání živých televizních pořadů s vysokým rozlišením pomocí portů na palubní kabely (OCUR) a internetových videí ve vysokém rozlišení.

Automatizovat
Automatizujte spoustu vašich domovských funkcí, jako je osvětlení, místnost, zabezpečení a klimatizace.

Stažení
Popadněte obsah z vašich oblíbených webů po celé síti nebo si stáhněte aktuální filmy s vysokým rozlišením, aniž byste odcházeli z domu, až s 4 terabajty úložiště s pevným disku s hot-swappable, budete mít dostatek místa.

Podíl
Bezdrátově streamujte mé média do jiných počítačů, mobilních zařízení a prodlužování médií po celém vašem domě.

Záloha
Ukládejte a zálohujte všechny vaše digitální vzpomínky automaticky na místní nebo přes web. K dispozici jsou plány zálohování obsahu.

Pro koho je špičkový mediální server Alienware?
Instalátoři, prodejci a domácí stavitelé domů, kteří se snaží vytvořit digitální domov zítřka s vysokým rozlišením s ohledem na plnou domácí integraci. High-end mediální server Alienware bude prodán pouze prostřednictvím programu Alienware Channel a nebude k dispozici přímo spotřebitelům “

Alienware.com: pomocí (techfresh.net)

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mailem
Více

Whatsapp
Tisk

Skype
Tumblr

Telegram
Kapsa

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *