Home & Living

Video exkurze našeho nového domova

nyní, když zabalíme věci do našeho současného domova a také jsme rozlili nové domácí fazole, je to, jako bychom konečně poskytli autorizaci prohrát. NÁŠ. Mysl. Takže jo, tato nová exkurze domácího videa je plná drsného potěšení, které může produkovat pouze dům ve vaší vysněné komunitě. Odpusť mi. Není to skvělý vzhled. Stejně jako si to užívá přesně stejné rozpaky, jaké se moje příliš nadpruhová maminka vyvolala na střední škole. Což potvrzuje, že se v ní měním. A jé…

WOOP, tam to je. Úplně první sada schodů, které jsme kdy vlastnili, a také domov, který je k nim spojen.

Několik poznámek:

Na začátku nejsem v žádném případě nepříjemný.

Použili jsme Johnův telefon k „časové razítko“ toto video díky Googlingu „Dnešní datum“ v pátek, když jsme jej natáčeli. Nejsme zde nic, ne -li tady high -tech.

Pití hra: Počítejte přesně, jak mnohokrát říkám lásku.

Dávejte pozor na Johnův prst, který přichází do rámu, aby mi řekl, kterým směrem chodit (ano, drží kameru, stejně jako chodím vedle něj, abych si povídal, protože jeho popis domu by byly tři věty smíchané s dlouhými ticho jako jako stejně jako kdybych držel kameru, ztratil bys oběd).

Omlouvám se za to, že zvuk dostává podivný v několika oblastech (prázdné prostory mají liché ozvěny a také se ukáže, že ventilátor sprchy nahoře je na filmu blázen).

Zpívám o schodech. Můj život je oficiálně muzikál.

Ahhhhhhh! Nemůžu uvěřit žádnému typu více. Zmínil jsem se, že jsme blázniví nadšeni?!

Ach, stejně jako s námi prosím, když se to týká obav o naše plány a také o výpisech, které kompilujeme. Slibujeme, že budeme vydávat půdorys publikování a sdílet náš nový mistrovský seznam se všemi našimi úkoly na ně druhá fáze). Může to trvat chvíli, než jsme se úplně dostali do plného nového domácího myšlení vzhledem k tomu, že jsme stále online v našem současném domě a absolutně máme na našich talířích spoustu věcí s prodejem, zabalením se také. jako pohyb.

A teď to ukončím zcela bagatelizovaným „Ahhhhhhhhhhh!“ Stejně jako ještě jeden obrovský mokrý polibek pro vás. Takže extatické sdílet tuto další kapitolu s vámi. Stejně tak pokud jste moje máma, stejně jako to čtete, nebojím se, že se ve vás otočí. Až na to, že žádná z mých bot už nebude ve formě …

Více článků z mladé domácí lásky

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *