Uncategorized

Automatizovaný Home 2.0 -#08 Pohled na naše staveniště

Naposledy jsme se podívali na naši tabulku velikostí pokojů, což byl skvělý výchozí bod pro náš půdorys. Ale co spiknutí, na kterém budeme vlastně stavět?

Stránka

Náš nový domov bude postaven na výplně mezi 2 dalšími domy. Místo je kolem ¾ akru a dívá se na kopce venkovského kraje dolů. Pole jemně svažuje dolů na jih a budeme stavět z nejvyšší části s přední částí domu zhruba 75 metrů zpět od silnice.

Když jsme si zakoupili web, již měl plánovací souhlas s konvenčním domem ve stylu, a tak jsme se pustili do změny na náš vlastní současný design a spolupracovali s našimi architekty 2020.

Od začátku jsme cítili, že se spiknutí naklonilo k designu, který by běžel na sever na jih, místo přes místo na východ k západu. Obzvláště jsme chtěli, aby aspekt na jih využil solární získávání pro hlavní obytné prostory.

Asi po roce práce na našem návrhu (více o tom v budoucím příspěvku) byly naše nové plány předloženy ke schválení v lednu 2018 a v dubnu 2018 jsme dostali dobrou zprávu, že byly předány poprvé.

V tomto okamžiku jsme však v našem projektu čelili přitěžující pauze, protože tam byla malá otázka prodeje našeho předchozího domova, než jsme mohli přemístit vpřed. Prodej trvalo 16 měsíců a dokončili jsme v říjnu loňského roku. Jakmile jsme byli venku, byly všechny systémy.

Nyní se velmi blíží k zahájení na místě a doufáme, že o tom budeme mít nějaké zprávy v našem dalším příspěvku. Mezitím se podívejte na níže uvedené odkazy, abyste si to nechyběly.

Nezapomeňte si prohlédnout náš Instagram, který sleduje projekt, přečtěte si zbytek blogových zpráv Automatizovaného domu 2.0 a najděte odkazy na všechny produkty, které jsme použili v našem samostatně.

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
Reddit
LinkedIn
Pinterest1
E-mailem
Více

Whatsapp
Tisk

Skype
Tumblr

Telegram
Kapsa

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *