Uncategorized

The Home Accessory Edit: 8 Elegant Spring Essentials

Senior editor Sally Armstrong sdílí své nejlepší dekorace na jaro.
Zatímco někteří by mohli vidět jarní nakupování skrz čočku jejich šatníku, považuji to za nejlepší příležitost osvěžit si svůj domov. Považuji za tak shovívavé zabalit si těžké přikrývky a podlahové rohože zbarvené solí ve prospěch jasných a vzdušných nálezů, které drží slib teplejšího počasí. Zde je osm produktů, které nyní toužím ideál, každý se zvláštní schopností přivést do vašeho domova dech čerstvého vzduchu – i když je venku příliš zamrzne na to, aby vaše okna ještě otevřela.

Váš vchod by měl mít na jaře určitou zvláštní pozornost a tento moderní pohled na uvítací rohož to doručí. Vyrobeno z Abaca-přírodního rostlinného vlákna, které je odolné vůči zápachu a vlhkosti-používá přirozený zásah barvy, který zobrazuje pohled na ptáky na dvorku.

Získejte našich 5 nejlepších nápadů na uspořádání bahenního roomu na jaro.

Zdroj: Umbra Shift

Produkty: Nad rohoží na domácí podlaze, 100 $

Mramorový papír inspiroval design na tomto plátěném polštáři, ale barva a vířící vzorec mi připomíná vodu protékající potokem – téměř slyšíte pramínek voda, které swooshing a ptáky cvrknou.

Zdroj: Rebecca Atwood

Produkty: Mramorový pruh v lagunovém polštáři, 154 $

Jaro je hlavně o květinách. Forma této okouzlující vázy – vyrobená z jemné portugalské keramiky – je nejlepším plavidlem, ve kterém je zobrazit.

Zdroj: Elte

Produkty: váza slzy s držadly, 465 $

Bojové jarní sprchy ve velkém stylu s tímto elegantním držitelem deštníku od West Elm. Jeho čisté, moderní linie z něj činí nejlepší jarní příslušenství pro váš vchod.

Zdroj: West Elm

Produkty: Umbra deštník držák, 70 $

Neexistuje nic jako sada ostrých, nových listů, které osvěží vaši ložnici na jaro. Miluji květinový vzorec pro tuto roční dobu a tento ručně malovaný set v bohaté modré zasáhnutí všech ideálních poznámek.

Podívejte se na Sally’s Dreamy Master Ložnice na H&H TV.

Zdroj: Schoolhouse Electric & Supply Co.

Produkty: Sada listů květu Catalina, 119 až 189 $

Nic mě příliš více nadchne z trávení času venku než myšlenka magických strunných světel. Tyto žárovky Globe přicházejí s užitečným háčkem, aby mohly být snadno připojeny k spodní straně deštníku (nebo spousta jiných míst). Je to tak pěkný způsob, jak odlehčit venkovní plochu.

Zdroj: Crate & Barrel

Produkty: Patio Umbrella Globe LED STREFTION Světla, 60 $

Ať už jste stolovali v interiéru nebo Al Fresco, nepravidelné modré a bílé vzory na těchto odkladaných držácích čajových světla přinesou na váš stůl svěží a neformální pocit.

Zdroj: Jayson Home

Produkty: Calais Tealights, 8 $

S tímto úžasným organizátorem drátu a ocelových stěn se startujte na jarním čištění. Elegantní úložiště je nutností!

Podívejte se na maximální průvodce jarním čištěním.

Zdroj: Antropologie

Produkty: Sada police vchodu z železa, 98 $

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *