Home & Living

CCTV, nejnovější nutností pro domov

BBC běží na svém zpravodajském webu následující kus… “Putujte do místní pobočky Woolworths, B & Q, Argos nebo Homebase a uvidíte krabice systémů CCTV Systems Skládáno spolu s mnohem konvenčnějšími domácími potřebami. Ceny začínají pod 30 GBP za základní černobílé zařízení. Je zřejmé, že už nemusíte být celebritou, milionář průmyslníkem nebo politikem, aby kamery vyškolily na vaše prahy.

„Pravděpodobně 90% našeho prodeje je na domácím trhu,“ říká James Rankin, ředitel společnosti Iview Cameras Ltd, v Londýně. „Lidé, kterým je prodáváme, jsou lidé, kteří měli své automobily poškrábané, nebo starší lidé, kteří se obávají o cizincích u dveří nebo lidí s nepříjemnými sousedy.

Mnoho populárních systémů IVIEW se prodává za zhruba 230 liber a to je samostatně nainstalováno. Poskytuje také národní instalační službu za cenu. Prodej byl stabilní za poslední tři roky, říká pan Rankin, ale společnost zaznamenala rostoucí poptávku, protože loni v létě.

“Druh člověka, kterého získáme, se liší od někoho, kdo žije v radě k někomu, kdo má sídlo v zemi,” říká Rankin. “Potřeba CCTV nezávisí na tom, kolik peněz máte. Záleží na vaší potřebě bezpečnosti a vaší úrovni strachu.”

Je to tím, že posílení starostí z trestné činnosti-někteří obviňují kombinaci senzačního tiskového pokrytí a stále více rozumných filmů a televizních dramat-, která vede potřebu zabezpečení, říká Mike Presdee, kriminolog na University of Kent v Canterbury. ”

Přečtěte si celý krátký článek zde

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mailem
Více

Whatsapp
Tisk

Skype
Tumblr

Telegram
Kapsa

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *