Home & Living

Fibaro prodalo Nice Italians

italský inteligentní domácí specialista, Nice koupil Fibaro, polskou společnost, která produkuje populární řadu modulů a ovladačů Z-Wave…

Specialista na domácí automatizaci Nice pokračuje na své cestě mezinárodní expanze získáním polské společnosti Fibaro, jednoho z hlavních hráčů po celém světě v inteligentním domácím sektoru, který nabízí skutečný bezdrátový modulární ekosystém pro připojenou, kontrolovanou a přizpůsobenou budovu vhodným pro specifickou uživateli uživateli vhodným potřeby.

Kromě existujících řad automatických bran, garážových dveří, uzávěr, žaluzií a přístupových bariér bude Nice nyní moci nabídnout kompletní škálu integrovaných inteligentních domácích produktů, které jsou srdcem domu a systému správy budov, včetně oceněných pokročilých Multifunkční senzory, které monitorují vnitřní prostředí pro faktory, jako jsou záplavy, výpary a přítomnost CO, senzory, které objevují, zda jsou dveře a okna otevřené, akustické poplachy a kamery. Nabízí také inovativní ovladače tepla, které optimalizují teplotu domu a umožňují významné úspory energie.

Aplikace pro smartphony a tablety jsou mimořádně snadné a intuitivní a jsou k dispozici v App Store, Google Play a Web. Kromě toho je možné ovládat zařízení Fibaro pomocí hlasového ovládání a vybrat mezi několika virtuálními asistenty, jako jsou Google Assistant®, Amazon Alexa® a Apple Siri®, které reagují na hlasové příkazy a dotazy uživatele, což umožňuje správu světel, automatizace, umožňující správu světel, automatizace, umožňující správu světel, automatizace, Kamery, ovladače tepla, senzory a scénáře v domácnosti.

„Pěkné a fibaro jsou spojeny snahou o inovaci a digitalizaci, jakož i sdílenou misí: zjednodušit každodenní život lidí tím, že nabízí mimořádného, ​​jednoduchého, přátelského a bezpečného uživatele,“ komentoval Lauro Buoro, zakladatel a předseda Nice S.P.A .. „Tato důležitá nová dohoda nám umožňuje urychlit náš růst nabídnutím portfolia nejúplnějších produktů v domácí automatizaci a sektoru domácího bezpečnosti, čímž posílí naši pozici vedení na světových trzích, charakterizované rostoucí poptávkou po propojených řešeních Umožněte spotřebitelům mít svůj vlastní nejinovativnější inteligentní domov. “

Pěkná skupina, která má výrobní a distribuční zařízení a střediska výzkumu a vývoje ve více než 20 různých zemích, také nedávno získala americkou společnost Abode Systems, Inc., specializovanou na nabídku inteligentních řešení pro domácí zabezpečení a integrovanou domácí automatizaci.

www.niceforyou.com

#
Náhled
Produkt
Hodnocení
Cena

1

Fibaro Dimmer 2 z-wave plus univerzální stmívací modul pro osvětlení, 250 W, 3,6 V, černá

448 recenzí

52,99 GBP

koupit na Amazonu

2

Fibaro Wall Plug/Z-Wave Plus Wireless Smart Socket, typ G, FGWPG-111

20 recenzí

45,18 GBP

koupit na Amazonu

3

Fibaro FGMS-001 Gen 5 Z-Wave Plus Motion Sensor-White

405 recenzí40,09 GBP

koupit na Amazonu

4

Výkonové relé Fibaro Fibefgs-223-elektrická relé (110-230 V, černá)

312 recenzí

52,99 GBP

koupit na Amazonu

5

Fibaro RGBW Controller 2 / Z-Wave Plus Universal LED Light Strips Controller, FgrGBWM-442, černá

35 recenzí

51,01 GBP

koupit na Amazonu

6

Fibaro Home Center 3 / Z-Wave Plus Smart Home Hub, Smart Home Management System, FGHC3 EU UK Black

2 recenze

386,69 GBP

koupit na Amazonu

7

Fibaro Double Smart Module/Z-Wave plus dva kanály Dry Contact Smart Switch pro dvě zařízení, FGS-224

39 recenzí

44,60 GBP

koupit na Amazonu

8

Fibaro Flood Z-Wave Plus únik vody, zmrazení a teplotní senzor, 3 V, bílá

83 recenzí

46,99 GBP

koupit na Amazonu

9

Fibaro Central Unit Fibaro Home Cente

41 recenzí

395,59 GBPkoupit na Amazonu

10

Fibaro kompatibilní se smartphonem FGSD-002 detektor kouře

96 recenzí

54,99 £

koupit na Amazonu

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
Reddit
LinkedIn
Pinterest4
E-mailem
Více

Whatsapp
Tisk

Skype
Tumblr

Telegram
Kapsa

Poslední aktualizace na 2021-10-04 / Affiliate Links / Images z Amazon Product Advertising API

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *