Home & Living

SMA Sunny House Manager maximalizuje samoobsluhu pro majitele solárních PV

exportující nevyužitou energii vytvořenou na domácí solární PV systémy je špatný nápad. Současná sazba v naší oblasti je pouze přibližně 0,03 GBP za kWh a některé země zcela elimují vývozní tarify,

Je mnohem lepší než využít každou unci vašeho domu, který si vyrábí energii sami, stejně jako chápaný německý výrobce SMA má systém, který vám to pomůže automaticky. Zeptali jsme se několika obav o jejich systém …

Zdá se, že manažer SMA Sunny House je navržen tak, aby maximalizoval sebepojetí pro domy se solárním PV. Můžete vysvětlit typický scénář?

V domácnosti je nainstalován SMA Sunny House Manager, kdyby lidé chtěli využívat svou samoprodukovanou PV energii nejvýraznějším i inteligentním způsobem. Správce Sunny House promítá všechny energetické toky v domácnosti a okamžitě určuje potenciální úspory nákladů a také zvyšuje využití sluneční energie. Za tímto účelem kombinuje a kombinuje informace ze systému PV a údaje o využití domácí energie. Společnost Sunny House Manager, která je spojena s hlavními domácími spotřebiči, optimalizuje tok energie mezi všemi vhodnými tunami a nabízenou sluneční energií.

Využíváte úložiště baterií a nový střídač pro využití správce domu?

Ne, Sunny House Manager může být také využíván bez ukládání baterií a také v již existujících PV systémech s střídači SMA.

Může systém využívat vnější údaje, jako jsou předpovědi povětrnostních podmínek k citaci generování dnů a naplánující dopředu?

Ano, Sunny House Manager využívá speciálně optimalizovaný algoritmus PV prognózy včetně prognóz povětrnostních podmínek z webu.

Domácí manažer dokáže spravovat speciální spotřebiče, jako jsou zařízení z Miele @ Home. Existuje také způsob, jak zvládnout starší „hloupé“ spotřebiče?

Ano, starší spotřebiče mohou být spravovány prostřednictvím radiologických zásuvek SMA, které lze zakoupit v sadě se společností Sunny House Manager.

Jaké komunikační techniky používají manažer House k interakci s gadgety po celém domě?

Systém může využívat zásuvky Ethernet / Plugwise Radio-řízených prostřednictvím Ethernet-Zigbee a naše vlastní radiologické zásuvky SMA přes Bluetooth.

Kolik gadgetů / obvodů může HM obrazovka a také spravovat, stejně jako informace nabízeny online?

Využití energie lze sledovat až 23 gadgetů s aktivním řízením až 12. Informace jsou nabízeny na internetu v našich slunných / slunných místech na internetových portálech.

Dělá systém autonomně nebo je naprogramován vlastníkem domu?

Poté, co majitel domu stanovil parametry na své preference, např. Který čas potřebuje dokončení myčky nebo programu pračky, systém funguje samostatně a také vybírá vhodný čas začátku na optimalizovanou spotřebu energie.

Může být správce domu celý systém automatizace domu nebo je to doplněk k tomu?

V kontextu Wise House se SMA zaměřuje na energetickou účinnost s automatizovaným zařízením a kontrolu úložiště. Celý systém automatizace domu navíc obvykle zahrnuje také vzdálené správa spotřebičů a bezpečnostní/zdravotní aplikace. Systém SMA lze integrovat do ostatních systémů Wise House. Naše zásady otevřeného rozhraní podporují celkovou integraci do komplexních dashboardů systému Wise House.

Může být manažer domu namontován vlastníkem domu nebo vyžaduje, aby byl profesionálně nainstalován?

Navrhujeme instalaci vyškoleným instalačním programem. S vhodným nastavením systému je provoz systému stabilní a také poskytuje úspory nákladů na náklady na energii prostřednictvím automatického spravování spotřebičů a skladovacích systémů.

Děkujeme, že jste s námi mluvili. Jaké je nejlepší místo k objevování více o manažerovi domu?

Díky, můžete objevit všechny informace, stahování atd. Na webu Sunny House Manager.

www.sma.de: Monitor sluneční energie

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mailem
Více

Whatsapp
Tisk

Skype
Tumblr

Telegram
Kapsa

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *