Home & Living

Lovely Langdon Hall

Před několika víkendy, v očekávání stresujících výplní domu, které vystupujeme v příštích několika měsících, Arriz a také jsem vyrazil do Langdon Hall v Cambridge v Ontariu, na trochu rozmazlování stejně jako R&R. Po měsících plánování výkresů a přesunu obsahu našeho domova jsme již byli v požadavku na malou přestávku.

Bylo to tak sofistikované a okouzlující – nazval jsem to o víkendu Downton Abbey! Pokud jste nikdy nebyli v Langdon Hall, jedná se o okouzlující zámek v jihozápadním Ontariu a je to úžasně kopající zážitek – zejména pokud máte rádi jídlo a také služby Health Club! Nyní je to můj nový cíl rychlé dovolené. Nemůžu uvěřit, že jsem nikdy předtím nebyl!

Dva z mých milovaných prostorů v Langdon Hall jsou Sun Deck (vlevo), kde podávají standardní odpolední vysoký čaj a barový salonek mimo primární jídelnu. Arriz, stejně jako jsem jedl náš dezert před tím krbem po večeři jednu noc. S nikým jiným v prostoru se cítil nesmírně královský.

Schodiště stejně jako hostské prostory obsahují podmanivé detaily, jako jsou 3/4 obložené stěny a talíř plná různých stylů desek. Stejně jako se mi obzvláště líbila Black Celtic-Feeling Newel Post.

Arriz, stejně jako jsem hrál pár kol v kulečníkovém prostoru (je to žralok, jsem hrozný). Líbí se mi efekt zeleně na zelené stěně, světla, stejně jako stolní a dokonce i kazetový strop. Taková autentická anglická oblast byla celkem s olejomalbou, dalším velkým krbem i obloženými stěnami.

Ochutnávky vína se konají v červeném jídelním prostoru, kde je ještě jeden krb. Langdon Hall se může pochlubit 58 krby na dřevo, což z něj dělá nejlepší útulný zimní ústup.

Toto je osobní jídelní prostor pro zvláštní příležitosti. Vždycky jsem nadšený, když vidím tolik příborů na stole a také diagonální řady sklenic bílého vína. Chápete, že přicházejí nesčetné příchutě.

Toto je jídelní prostor s výhledem na zahradu. V létě musí být ohromující. Když jsme se stolovali, poznamenal jsem, že nastavení bylo bezvadné; Jen ideální množství plochy mezi tabulkami a také ideálním obecným číslem v místnosti. Existuje však energie, ale stále máte soukromí. V sobotu večer jsme tu měli nádherné jídlo. Arriz měl ochutnávku a šéfkuchař změnil moje jídlo tak, aby odpovídalo jeho stimulaci. Jedli jsme tři hodiny!

Po tom všem jídle jsme si přáli spát, stejně jako já věřím, že vrcholem našeho pobytu byl náš pokoj. Nedávno jsme měli nedávno zrekonstruovaný prostor v primárním domě ve druhém patře nad vstupem. Bylo to okouzlující i klidné v odstínech Taupe a bledě modro-zelené.

Zde je detail krytí matessé a povlečení. Na tomto povlečení nemohu dostatečně nadšeně – bylo to nádherně pohodlné. Opravdu jsem měl ten nejlepší spánek, jaký jsem kdy měl v životě. Upřímně řečeno, raději bych tam zůstal v posteli.

Dvě židle na konci postele byly útulné oblasti, která si mohla užívat televizi a také mít sklenici vína. Chtěl bych pochopit, odkud pochází tento materiál s texturovaným proužkem na tónu na tónu. Jsou to v podstatě otevřené ozbrojené křídla-taková nejlepší rovnováha otevřeného i uzavřeného stylu-pohodlná bez ohromného prostoru.

Když jsme dorazili, tento chutný koláč s domácím medem na nás čekal v našem prostoru. Arriz to snědl, když jsem měl masáž, takže jsem to opravdu nezkoušel!

Náš prostor představoval řadu podmanivých detailů, včetně tohoto starožitného demilune stolu zakončeného vyhlížejícím sklem na podstavci a čtyřkolkou čtyř ekologických ptačích tisků. Stejně jako program měl náš prostor také krb. Pokud se zeptáte, zapálí pro vás ukončení, než zamíříte stejně jako postel.

Jsem celkový člověk koupelny, takže jsem byl nadšený, když jsem viděl vanu Clawfoot v koupelně. Pro mého manžela byla také velká skleněná sprcha (sprchová osoba!). Detail koberce vložených dlaždic byl vynikající, stejně jako francouzský faucet Victoria & Albert.

Plovoucí marnost udržovala sprchovou místnost otevřenou. Byl vyřazen koupelovými solemi v lékárních nádobách, docela mýdlech a tyčích ručníků podél přední strany pro jednoduchý přístup.

Náš prostor představoval tento samostatný vstup s obloženými dveřmi šatníku, oblastí zavazadel s mramorovou a plnou čištění a kávovou stanici. Tak efektivní!

Mosazné kliky a robustní kvírové tyče s plnou špetkovou hedvábnou závěsnou přidanou ke všem zvláštním dotykům.

Ráno jsme se potěšili mnohem úžasnějším jídlem. Naše vejce přišla v železné pánvi podávané na paletě umělce.

A po přerušení rychlosti jsme šli do třídy vaření, kde jsme zjistili, že jsme připravili několik jídel, které jsme jedli noc předtím.

Neděle jsme strávili kontrolou pozemku. Mísa červených jablek je uchovávána primárními dveřmi na občerstvení, zatímco se procházíte.

Zbožňoval jsem tento camperdown elmStrom s velkým baldachýnem ven, kde bych si mohl představit lidi, kteří jí v létě jíjí alfresco.

Když jsme chodili, identifikovali jsme tento velký hromádku protokolů – pravděpodobně, abychom udrželi všechny ohně hořící v místnostech.

Byl to mlhavý den, ale došlo k tichému, svléknutému zády k cestám po celém majetku.

Stejně jako Yellow Lab Lord Grantham na Downton Abbey má Langdon Hall svého vlastního občanského psa, ohromujícího Berneského horského psa.

Celkově vzato, tolik potřebný víkend relaxace. Absolutně doporučuji rezervovat víkend letos v zimě, pokud jste v této oblasti.

Zůstaňte naladěni na můj první publikování blogu dokumentující začátek našeho stresu Reno, Demolice suterénu!

Foto kredity: 1-23. Suzanne Dimma & Arriz Hassam

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *