Uncategorized

MyDoq Smart Modular Plug Socket System spustí dnes

dnes vidí spuštění MyDoQ, zajímavého nového produktu, který výrobci popisují jako „první zaměnitelný systém Smart Modular Plug Socket na světě“.

MyDoq Powers and Firtes spotřebiče a zařízení na rozdíl od všeho, co bylo vidět dříve, díky svým zaměnitelným předním modulům, které lze jednoduše a rychle vyměnit. Tento průlomový koncept poskytuje flexibilní a energeticky účinné možnosti pro všechny současné a budoucí elektrické potřeby.

Chytré

Systém vyžaduje zadní krabici 35 mm a inteligentní moduly s hot-swappable se synchronizují s Alexa a Google Home pomocí přiložené aplikace MyDoQ, kterou lze použít například k naplánování doby nabíjení.

dva systémy

MyDoq uvádí na trh se dvěma inteligentními modulárními systémy…

Verze nástěnné sokety ideální pro majitele domů, kteří jsou schopni nahradit své stávající zadní krabice a čtyřcestné prodlužovací vedení nejlépe pro nájemce / ostřelovače domu i pro ty, kteří mají rádi ještě větší flexibilitu.

V této počáteční fázi je spuštěno několik modulů, univerzálních modulů USA a UK, 2x zatahovací nabíjecí moduly a bezdrátový nabíjecí modul s nastavitelnou kolébkou.

K dispozici je třetí možnost, neskutečný, nemodulární dvojitý zásuvka s USB ve stejném stylu jako zbytek rozsahu, který se snadno shoduje ve vaší místnosti.

Kampaň Indiegogo dnes oficiálně odstartovala a s 40% nabídkou včasné diskontní slevy začínají ceny na 60 GBP za dvojitou nástěnnou zásuvku se 2 moduly podle vašeho výběru.

Podívejte se na video a odkaz níže, kde najdete všechny podrobnosti …

myDoq na Indiegogo

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
Reddit
LinkedIn
Pinterest6
E-mailem
Více

Whatsapp
Tisk

Skype
Tumblr

Telegram
Kapsa

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *