Home & Living

Philips Dynalite ve společnosti Integrated Systems Europe (ISE) 2010

Transformace barevná dotyková obrazovka a transformační série 2 jednotlivé správy panelu, který si představí, je jen několik systémů Systems Philips Dynalite představí v integrované systémy Europe (ISE) Výstava v únoru 2010. Zkontrolujte zbytek níže uvedených obrázků.

„Centrum letošní výstavy bude prezentační místnost Philips Dynalite pro výstavu, která bude obsahovat falešnou zasedací místnost vybavenou dálkově kontrolovanou integrovanou osvětlením a AV správa s extra oponou. Systém bude kromě systémů správy třetích stran integrovat řadiče Philips Dynalite, rozhraní sériových portů a individuální správa rozhraní. Všechny prvky budou propojeny prostřednictvím Advanced Peer-to-Peer Communications Serial Bus Network, Dynet. Tým technických profesionálů Philips Dynalite bude po ruce, aby nabídl ještě více vysvětlení, protože návštěvníci se přiblíží i osobně s technologií Philips Dynalite. Hosté zde získá nahlédnutí do výkonu řešení pro řešení Philips Dynalite, kromě nastavení zákulisí a programování.

Kromě tohoto zcela integrovaného systému řízení osvětlení představí Philips Dynalite řadu soukromých integrovaných systémových prvků, jako je například modulární řada víceúčelových řadičů společnosti. Ideální pro automatizaci domu a také pro správu aplikací Hotel Suite, ovladače fungují odlišný hardwarový konfigurovatelný design, kde výstupní karty plug-in odpovídají konkrétním tunám přiřazenému systému.

Ethernetová brána na nástěnné 100BT a modulární víceúčelový ovladač DDMC802GL

Jedna z mnoha všestranných i inteligentních rozhraní Ethernetových rozhraní 10/100Base, Philips Dynalite’s100BT Ethernet Gateway se také představí. Důležitý aspekt jakéhokoli typu integrovaného systému správy, série 100BT umožňuje konektivitu Ethernet mezi systémy Dynet, Philips Dynalite a technologiemi třetích stran. Rozhraní sériového portů RS232 Philips Dynalite bude také uvedeno. Nabízí cenově dostupnou integraci sériového portu mezi systémy Philips Dynalite a také třetích stran. “

Philips Dynalite bude v integrovaném Systems Europe Europe (ISE) 2010: Hall 3, Stand 3A112, Rai Exhibition Center, Amsterdam, 2. až 4. února 2010.

www.dynalite-online.com

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mailem
Více

Whatsapp
Tisk

Skype
Tumblr

Telegram
Kapsa

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *