Home & Living

Sky zahajuje online službu předplatného

Sky’s Video-on-Demand Service, Sky Player [Now Sky Go] právě provedl výrobu. Nyní používá Microsoft Silverlight Plugin (Firefox, Safari a Internet Explorer jsou podporováni) a poprvé bude k dispozici s předplatným, aby uživatelé mohli přijímat a užívat si živých kanálů Sky bez potřeby satelitního jídla nebo přijímače. Stačí použít počítač (některé funkce dostupné pro uživatele Mac, ale ne všechny) a širokopásmové připojení k internetu.

Stávající zákazníci Sky budou mít stále přístup k službě Sky On-Demand jako dříve. Kromě toho, pokud jste zákazníkem Sky a již platíte za „multiroom“ nebo „Sky Broadband Max“, bude vám nové živé vysílání k dispozici bez nákladů. Odběratelé jiných balíčků Sky budou muset zaplatit 10 GBP měsíčně.

Smlouva o on-line užívání je pouze 30 dní, takže to dává lidem zajímavý způsob, jak vstoupit a ven z předplatného, ​​pokud existují show, které chtějí vidět, zatímco Sky Sports je jedním z 9 kanálů dostupných při spuštění, není jasné To, co bude a nebude k dispozici, protože Sky říká, že části rozvrhu budou „zatemněny“ kvůli problémům s právy. Stream videa je AVAI; schopný ve třech nastaveních kvality v závislosti na dostupné šířce pásma. Předplatné pro zákazníky, kteří nejsou skry, začínají na 15 GBP měsíčně (v současné době 7,50 GBP měsíčně Uuntil 9. února).

Generální ředitel Sky Mike Darcey řekl: „Chceme zákazníkům dát co nejvíce možnosti, nejen v tom, co sledují, ale také v tom, jak si to užívají. Sky Player TV uznává, že pro některé je obrazovka počítače nyní preferovanou obrazovkou, kterou si můžete užít televizi. Při vývoji samostatného předplatného na bezpečné online platformě reagujeme na rozmanité potřeby dnešních zákazníků. Těšíme se, až bude služba mnohem přesvědčivější s přidáním mnohem skvělejšího výplatního televizního požitku v novém roce. “

SkyPlayer.sky.com

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mailem
Více

Whatsapp
Tisk

Skype
Tumblr

Telegram
Kapsa

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *