Home & Living

Recenze: Inateck BH1000 – Hodnota sluchátka Bluetooth pro aktivní způsob života

Začátkem tohoto roku jsem přiznal fetiš sluchátka, když jsem přenesl do bezdrátového Bluetooth.

Neexistuje žádná podceňování flexibility z drátů, které Bluetooth přináší, takže jsme byli potěšeni, že jsme získali novou sadu, kterou si můžete vyzkoušet od Inateck

BH1000 jsou k dispozici ve svém vlastním bitovém pouzdru na zip a také jsou v krabici (S/M a M/L) dvě velikosti uší v uších.

K dispozici je kabel Micro USB uzavřený pro vestavěnou dobíjecí lithium-iontovou baterii, která poskytuje až 8 hodin hracího času (200 hodin pohotovostního režimu) z 3hodinového náboje.

Celé nastavení je lehké 118g a magnety drží dva ušní pupeny pohromadě a tvoří kolem krku kruh, aby se zabránilo sklouznutí, když se nepoužívají. Náhlavní souprava „Potu“ má hodnocení IPX4, díky čemuž je vhodný pro tělocvičnu, běh, jízdu, tanec, cestování nebo jakýkoli druh nebo cvičení, které se vám líbí. Programu pracují také dobře, když také sedí (phew).

Inateck State Bluetooth V4.1 Chipset (CSR8645) je kompatibilní s 99% telefonů s podporou Bluetooth, tabletů a dalších zařízení. Vyzkoušel jsem je na řadě hardwaru, včetně mého MacBooku, stejně jako iPhone, stejně jako jejich ovládací prvky hlasitosti a transportu (tlačítka Hold Down Volume pro další/předchozí skladbu) fungovaly dobře.

Testoval jsem odrůdu z mého iPhone a také jsem zjistil, že bych mohl jít do vesmíru vedle, se zavřenými dveřmi, asi 10 metrů odtud a stále streamují hudbu, aniž by se rozpadly. Vynikající.

Jdou hodně hlasitým a také je postaven v obvodu APT-X (pokud váš gadget podporuje standard) a je mikrofon, který pracuje s iOS i Android také pro telefonní hovory.

I když nemají hluboké basy nákladnějších bezdrátových sluchátek, objevil jsem hluk BH1000 vhodný pro bezstarostné poslech hudby, stejně jako obzvláště skvělé pro poslech podcastů i audioknih a také, jak se nerozbijí banka, pokud je necháte ve vlaku nebo v tělocvičně. Nabízeno od Amazonu.

206 recenzí

Sluchátka Inateck Bluetooth 4.1 Sport s APT-X běžící náhlavní soupravou Bluetooth, Sluchátka stereo s mikrofonem

koupit na Amazonu

Inateck.com: K dispozici od Amazonu

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mailem
Více

Whatsapp
Tisk

Skype
Tumblr

Telegram
Kapsa

Poslední aktualizace na 2021-10-04 / Affiliate Links / Pictures z Amazon Product Marketing API

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *