Home & Living

Vysvětleno Apple Ibeacons – Sensing Wise House Obsazení vyřešeno?

Důvěryhodný snímání obsazenosti je již dlouho bane automatického autorátoru. PIR detekuje, pokud se někdo pohybuje, ale když se posadí, aby sledovali televizi, zmizí. Pokud se snažíte okamžitě vypnout světla v neobsazených oblastech, můžete brzy narazit na problémy. Kolik z nás rozpoznává „vlny rukou ve vzduchu, aby se světla vrátila“!

Náš nedávný přesun do softwarového softwaru Indigo House Automation nám ukázal, že zde již probíhá nějaká imaginativní práce. Dva doplňky Indigo využívají existenci smartphonu ve Wi-Fi síti vašeho domova jako indikátor, že je přítomen soukromý (podívejte se na radar smartphonu a pluginy Fing).

Ale přesně jak jít o krok dále. Co takhle využít naše chytré telefony, abychom zjistili, ve které místnosti jsme, nejen ve kterém domu. To, co vyžadujeme, je více než jen geofencing, potřebujeme pro nějaké interiérové ​​mapování „interiérové ​​GPS“ s vysokým rozlišením.

Na prohlášení Apple iOS 7 v červnu došlo k nejkratším poblázněním nové funkce SDK na jednom z jejich snímků s názvem „IBEACONS“.

Systém se spoléhá na gadgety Bluetooth Low Energy (také chápe jako BLE, Bluetooth 4.0 nebo Bluetooth Smart) pro výpočet dat mikro -place využívajících BIT 2,4MHz vysílače na klíčových místech kolem budovy. Váš smartphone nebo jiný gadget okamžitě zvedne signál z těchto iBeacons a může určit nastavení členů rodiny nebo spouštět kontextové akce. Na primárním webu Apple je stále žádné informace, ale zde je citát z jejich sekce návrháře….

IBEACON, nová třída nízkoenergetických nízkonákladových vysílačů, které mohou upozornit na gadgety iOS 7 o jejich přítomnosti, poskytuje aplikacím zcela novou úroveň povědomí o místě, jako jsou značky Path v parku, v muzeu, vystavují v muzeu. nebo obrazovky produktu v obchodech.

Zatímco většina chatter se týkala aplikace Ibeacon v maloobchodních/platebních a interaktivních zájezdových sektorech, pro moudrý domov jsou určitě fascinující aplikace.

Očekává se, že společnost Apple brzy zveřejní protokol IBEACON na veřejnosti, ale mezitím jsou již komerčně nabízené hardwarové jednotky v prodeji. Příkladem je „mote“ z odhadu, další technické spuštění z Polska. Rychlé procházení zobrazovalo také schéma a stahovatelný firmware pro tento kutilský iBeacon. Obě tyto jednotky budou moci běžet déle než 2 roky na jedné baterii mincí.

Níže jsme objevili video, které se jeví jako Apple Randown pro návrháře nových funkcí IBEACON. Z toho zjistíme, že když je vaše aplikace pro vědomí iBeacon na pozadí, může provést „monitorování regionu“, pravděpodobně méně granulovaná služba. Když je aplikace v popředí nebo když probudíte svůj iPhone, může služba Core Place Apple využít „v rozsahu“ pro přesnější citát, jak daleko jste daleko od nejbližšího majáku. Je to založeno na výdrži signálu a výsledky vloží vaše místo pro rodinu k majáku do jedné z těchto tří specifikace – okamžité (přibližně 10 centimetrů daleko), poblíž (přibližně 2 – 3 metry), daleko (přibližně 5 – přibližně 5 – přibližně 5 – přibližně 5 – přibližně 5 – 70 metrů daleko). Coremotion také využívá nový čip M7 uvnitř nejnovějších iPhone 5s.

Ale co většina jednotlivců smartphonů na světě, kteří přinášejí telefony Android? Zatímco Google vsadil na téměř polní komunikaci (NFC) až nyní, přidali nativní podporu BLE k nejnovějšímu Android verzi 4.3. To však bude vyžadovat práci, než bude mít ekvivalent funkcí iOS7. I když IBEACons nejsou tak dostupné jako značky NFC, jsou levné – výše uvedené jednotky odhadu v současné době prodávají za přibližně 60 GBP za sadu tří a kteří přesně chápe, jak nízké to může v průběhu času snižovat.

Jakýkoli kompatibilní Bluetooth LE iPhone nebo iPad může být také vysílač iBeacon a Apple již začal využívat jednu aplikaci BLE IBEACONS s novou konfigurací „Bump“ pro Apple TV. To přesně ukazuje, jak může systém napodobit několik funkcí NFC a kromě toho, že nabízí mnohem vyšší rozsah funkcí – vše z jedné technologie. Nadřazenost Googles v cloudových službách však není zpochybněna, takže pokud může dostat soupeřící systém ze země a může jej také propojit s interiérovou verzí všudypřítomných map Google, pak by to bylo pro systém Apple hlavní hrozbou.

Pokud všechno vyjde, je možné vidět čas v budoucnu, kdy byste mohli odejít z jedné místnosti, nechat si pozastavit televizní show a jak chodíte do dalšího prostoru, pokračujte od místa, kde jste skončili. Úspora nákladů na energii z automatizovaného osvětlení a vytápění by byly obrovskou oblastí zájmu, ale logika potřebná pro tento druh věcí není tak triviální, jak se může zdát. To znamená, že podnikání jako IdRek pracuje na druhu algoritmů, které by mohly využívat iBeacons to Vytvořit tyto inteligentní i autonomní akce.

#
Náhled
Produkt
Hodnocení
Cena

1
Apple Moreční ocet 1800 mg | 180 veganských tobolek | Vysoká síla, syrová a nefiltrovaná | 60 dní dodávka | …
2 540 recenzí
9,49 GBP
koupit na Amazonu

2
Ibeacon modul (Bluetooth 4.0), kompatibilní s Apple, odhad, lze použít pro vnitřní umístění …
Zatím žádné skóre
32,08 GBP
koupit na Amazonu

3
Fleet Bleesk
Zatím žádné skóre
koupit na Amazonu

Tady však musí být problémy. Bude systém věřit, že jste v salonku, když jste opravdu v ložnici výše nebo v kuchyni vedle? Bude jednoduše přidat více iBeacons kolem přesnosti podpory domu a vyřešit tento problém? A co přihlášení návštěvníků domu do systému? Co když opustíme telefon v jednom prostoru a také jdeme k dalšímu (pokud pouze Apple založil nositelné zařízení, jako je hodinky nebo tak něco). A nebude se to všechno proměnit v nový vektor pro spam, s novou reklamou, která nás pingovala pokaždé, když procházíme kolem obchodu?

Nový Common 802.11ah Wi-Fi je splatný v letech 2015 /2016, který byl navržen tak, aby podporoval druh senzorových sítí vhodných pro automatizaci. Poskytne to množství „bezplatných“ majáků vyvinutých v našem internetu věcí pro přesnější nastavení triangulace? Do této doby kolem příštího roku pochopíme více o Ibeacons, ale cokoli se stane, odstraní se fascinující časy dopředu. Pochopíme, čemu věříte v komentářích níže.

K dispozici od Amazonu

Apple.com: bluetooth.org: odhad.com

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mailem
Více

Whatsapp
Tisk

Skype
Tumblr

Telegram
Kapsa

Poslední aktualizace na 2021-10-04 / Affiliate Links / Pictures z Amazon Product Marketing API

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *