Uncategorized

7 Inteligentní domácí videa z CES 2017

Zde je několik zajímavých inteligentních domácích technologických videí z posledních týdnů CES. Je těžké najít ten, který nemá Amazon Alexa a samozřejmě je tu stará oblíbená, internetová lednička. Získejte kávu a zasáhněte hru ..

Wired se podívejte na 7 objetí inteligentního dálkového ovladače. Intuitivní a základní možnost ovládání všech inteligentních zařízení v moderním domě.

LG’s Hub Bots mají Alexovy neuvěřitelně mozky AI v tělech, které je vytvořeny pro to, aby se otřeseni do vašich oblíbených melodií.

Amazon není na CES v žádné formální kapacitě, ale opět se zdá, že je to kdekoli díky Alexu.

Na letošním CES. Zprávy Kara Tsuboi CNET.com z Las Vegas o tom, jak se naše kuchyně, ložnice a obývací pokoje dostávají

Woohoo, kompletní s rozpoznáváním obličeje a hlasu, kombinuje Amazon Echo, Nest Protect, inteligentní domácí rozbočovač a dotykovou obrazovku.

Stiskněte tlačítko a vyrobejte pivo od nuly pomocí piva Igulu.

Lednice musí udělat mnohem víc, než jen udržet jídlo v chladu, že? Samsung a LG si to myslí. Obě společnosti letos představily své pobušně chytré ledničky na CES.

Chcete víc? – Sledujte nás na Twitteru, jako jsme my na Facebooku, nebo se přihlaste k našemu RSS kanálu. Tyto zpravodajské příběhy můžete dokonce získat e -mailem, každý den přímo do vaší doručené pošty.

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mailem
Více

Whatsapp
Tisk

Skype
Tumblr

Telegram
Kapsa

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *