Uncategorized

Aurora Aone Wise House Illumination System pracuje s SmartThings

Je čas posadit se a všimnout si, když si těžká váha ve světě osvětlení, jako je Aurora, se rozhodne vyrobit vlastní moudrý dům.

Technika

Systém Aone, který byl spuštěn ve Velké Británii, využívá Zigbee 3.0 (HA1.2) pro svou bezdrátovou síť. Aurora chtějí od začátku nejlépe poukázat na to, že nezávisí na webu, který bude fungovat …

Hub AONE má extrémně zásadní funkci, pokud váš web klesá, pak váš systém stále funguje, na rozdíl od služeb WiFi, které závisí na cloudovém připojení pro ovládání.

V závislosti na vašich potřebách jsou zde 2 jedinečné odrůdy produktu.

Řádek ‘Smart Inside‘ může být spárován s rozbočovačem AONE a při manipulaci s aplikací AONE propojený buď jednotlivě nebo jako skupiny. Zahrnují produkty, jako jsou bezdrátové moudré lampy, downlights, spínače, stmívače a tato dvojitá zásuvka…

Druhá skupina produktů-„Make Smart“ s správou AONE-jsou ty, které umožňují moudrého spravu pro stávající produkty, které nejsou inteligence osvětlení. Aurora State, že to umožňuje, aby se moudré podařilo přidat k více než 1 000 jejich produktů, a to buď pro nové nebo dodatečné instalace. Patří mezi ně moduly, jako je tento 320 W inline stmívač

Integrace

Zatímco Aurora má svůj vlastní aone moudrý rozbočovač, větší atrakcí právě zde může být kompatibilita těchto gadgetů s chytrými písmeny.

Aurora Gadgets bude také spolupracovat přímo s Amazon Echo a také s asistentem Google.

Rovněž budeme oficiálně integrováni lokálně s Amazonskými reproduktory Zigbee, Echo Plus, Echo Show atd. V nadcházejících týdnech investice téměř 50 000 GBP, která bude mít odrůdu jako oficiálního partnera.

A Aurora nám řekla, že také spolupracují s Hubitatem, aby všechny své gadgety integrovaly i udržování tohoto rozbočovače. Aurora pracuje na produkci šoférů i pro další přední platformy.

Aone vypadá vhodný pro nadšence DIY Wise House, pokud však nerozumíte rozdílu mezi vaším pozitivním i neutrálním, nebojte se. Můžete si procházet síť instalátorů Aurory, abyste je nechali profesionálně namontovat.

#
Náhled
Produkt
Hodnocení
Cena

1

Aurora AU-GUF4011led/40 240V SGU10 7W Great White LED žárovky-náhrada za Au-Guf4011/40

38 recenzí

14,95 GBP

Nákup na Amazonu

2

Balení 10 Aurora 6W GU10 PREMIUM AONE LED žárovky teplé bílé 3000k 50W ekvivalent – perfektní …

10 recenzí

19,99 £

Nákup na Amazonu

3

Enlite Aurora LED DOWNLIGHT + Matt White Bezel-E8 8W IP65 Opraveno Dimmable Terminate Adplosted 3000k …

118 recenzí

15,41 GBP

Nákup na Amazonu

Dostupnost

Celá rozmanitost žárovek, zásuvek a senzorů je nabízena z elektrických velkoobjemovýchAlers na celostátní úrovni s náklady na modul od přibližně 39 GBP. Zkontrolujte níže uvedený odkaz.

aone.auroralighting.com

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
Reddit
LinkedIn
Pinterest6
E-mailem
Více

Whatsapp
Tisk

Skype
Tumblr

Telegram
Kapsa

Poslední aktualizace na 2021-10-04 / Affiliate Links / Pictures z Amazon Product Marketing API

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *