Home & Living

D-Link představuje OMNA 180 CAM-První Apple HomeKit Enabled IP CCTV Video Camera

OMNA 180 CAM HD je nová videokamera s povolenou Apple HomeKit z D-Link.

OMNA 180 CAM HD nabízí jednotlivcům jednoduchou metodu, aby prověřovali svůj dům pro další klid. Integrace HomeKit OMNA umožňuje jednotlivcům být „vždy domovem“ a zahrnuje pokročilé bezpečnostní a zabezpečené funkce s šifrováním end-to-end a ověření mezi videokamerou a iPhone nebo iPad.

Když je aktivita detekována, jednotlivci získají na obrazovce zámku bohaté oznámení, poskytované prostřednictvím aplikace Apple House, zobrazující online zdroj z kamery. Jednotlivci mohou dokonce získat přístup ke své OMNA vzdáleně, aby viděli, co se děje v jejich domě v pravém čase. *

D-link OMNA 180 CAM HD (DSH-C310) Základní funkce

Vidět cokoli s vaším gadgetem pro iOS poskytuje další klid-sledujte své dítě v školce, kontrolujete na starším příbuzném, prohlížení vašeho psího v obývacím pokoji nebo pomocné záruční domy jsou bez rizika na dovolené.1

Zorné pole 180 stupňů-Omnais pocházel z latinského slova „Omnis“, což naznačuje všeobsluhující. Mnoho kamer nabízí omezenou 130 stupňovou čočku, zatímco odlišné 180 stupňové služby společnosti D-Link a inovace umožňují jednotlivcům vidět téměř všude i všechno.
Dynamické streamování videa – Video Bitrate se neustále upravuje tak, aby zaručil ideální výkon za předpokladu, že nabízená šířka pásma.
Obousměrný zvuk –Listen a také hovoří o vestavěném mikrofonu kamery i reproduktoru, takže i když jednotlivci nejsou v domě, mohou stále znát svou existenci.
Noční vidění – viz až 5 metrů v celkové temnotě s infračerveným nočním viděním.
Detekce pohybu – spouštěče upozorní a také automatické nahrávání videoklipu
Místní nahrávání – Detekce pohybu Record spustila videoklipy přímo na microSD2Card až 128 GB, se schopnostmi vzdáleného přehrávání. Poskytuje snímky před událostí a nahrávání, s mnohem více všestranností na nahrávání videa lokálně do videokamery bez ovlivňování sítě nebo šířky pásma. Vše bez opakujících se měsíčních poplatků.
Stylový design – videokamera je vyvinuta tak, aby se bez námahy formovala do současného domu s elegantním, diskrétním i trendovým designem.

Dostupnost a ceny

OMNA 180 CAM HD je nabízena od Amazonu.

160 recenzí

DSH-C310 OMNA Bezpečnostní a zabezpečení videokamery Apple HomeKit Compatible-180 stupňů, 1080p Full HD rozlišení, cloudový záznam, obousměrný zvuk, noční vidění, slot pro kartu microSD, hliníkový tělo-stříbro-stříbro

D-link OMNA 180 CAM HD IP Bezpečnost a zabezpečení videokamery Indoor 1920 x 1080 pixelů
0790069430534
DSH-C310

79,97 GBP

Nákup na Amazonu

K dispozici od Apple

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mailem
Více

Whatsapp
Tisk

Skype
Tumblr

Telegram
Kapsa

Poslední aktualizace na 2021-10-04 / Affiliate Links / Pictures z Amazon Product Marketing API

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *