Home & Living

Tado odhalit nové termostaty V3+ Wise House

Němečtí specialisté na vytápění domu TADO ° minulý týden představili své nové generování termostatů V3+ v IFA Berlin.

Rozhodnocení vzduchu

Nové dovednosti v oblasti pohodlí vzduchu vám pomáhá dosáhnout zdravějšího vnitřního vzduchu, zlepšení produktivity a mnohem lepší kvality spánku pro mnohem více wellness doma. Tato dovednost vás vede ke zdravější atmosféře domu tím, že poskytuje nahlédnutí do vzdušného klimatu vašeho domova a nabízí vám konkrétní, smysluplné, a také probíhatelné pokyny k tomu, jak přesně dosáhnout mnohem většího pohodlí, a zároveň poskytnout návrhy na vyhýbání se zdraví a wellness nebezpečí jako je plíseň.

Tado ° nabídne pokyny, například kdy a přesně jak dlouho otevírají okna nebo přesně snižovat vlhkost. Návrhy, kdy vysílací prostory jsou založeny na svěžesti vzduchu uvnitř, kromě vnějšího vzduchu vysoce kvalitní ve vašem sousedství, existenci lidí, tak i na předpovědi regionálních povětrnostních podmínek. Například, pokud je kontaminace zvýšena během dopravní špičky nebo pylu, je ve vaší oblasti obzvláště vysoká, bude vás Tado ° přesně vést k tomu, jak nejlepší je zvládnout a kdy otevřít okna.

Nová aplikace

Air Comfort Skill je součástí zbrusu nové aplikace pro produktovou sadu V3+. Připojuje se k řadě dalších základních dovedností, které pomáhají jednotlivcům v jejich každodenním životě, jako je geofencing, adaptace na povětrnostní podmínky, detekce otevřených oken, moudré plány a indivované zprávy. Aplikace je vyvinuta, aby se zajistilo, že ji klienti mohou přizpůsobit aktivací dovedností, které by chtěli použít.

Jednotlivci Tado °, kteří si přejí mnohem větší podporu při řízení svého klimatu v domě, mohou aplikaci využít k nákupu služeb opravy kotlů, k rutinní roční údržbě, k získání nabídky na nový kotel nebo zaregistrovat se do dovednosti auto-asistence Což ještě více automatizuje váš moudrý dům za 2,99 GBP měsíčně nebo za 24,99 GBP ročně.

Integrace

Systém Tado se integruje s Apple HomeKit, Amazon Alexa a také s asistentem Google.

V3+ Sestava startovací sady a doplňky
Startovací sada V3+ Wise Thermostat prodává za 199,99 GBP, zatímco startovací sada Wise Radiator Termostat nyní obsahuje jeden termostat moudrý radiátor a je cena za 119,99 GBP. Ještě více topných produktů je nabízeno v jednotlivých nebo více balíčcích, které umožňují ovládání soukromého prostoru. Termostaty, které ušetří až 31% na vašem účtu za vytápění, se během prvního roku platí termostaty. TADO ° z tohoto důvodu nabízí 12měsíční záruku úspor nákladů na energii a poskytuje klientům plnou náhradu v jejich prvním roce, žádné obavy se nepožádaly.

2 064 recenzí

TADO ° Wise AC Správa v3+ – Digitální klimatizace Spravujte odkudkoli přes aplikaci – ideální teplota v každém prostoru – úspora energie – jednoduchá instalace – pracuje s Alexa, Siri & Google Assistant

Spravujte svůj AC odkudkoli s aplikací Tado °, snižte využití energie a ušetříte peníze pomocí inteligentních funkcí Tado °
Vždy potěšte ideální teplotu v jakémkoli typu prostoru s moudrou rutinou a také udržujte zdravé klima doma
Pokud nikdo není dům nebo nebyl detekován otevřené okno, aplikace TADO ° vám připomíná, abyste vypnuli klimatizaci pomocí zprávy Push

74,89 GBP

Nákup na Amazonu

Tado.com: Nabízeno z Amazonu

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
Reddit
LinkedIn
Pinterest4
E-mailem
Více

Whatsapp
Tisk

Skype
Tumblr

Telegram
Kapsa

Poslední aktualizace na 2021-10-04 / Affiliate Links / Pictures z Amazon Product Marketing API

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *