Home & Living

Google Robot vozidla – automatizace je také daleko?

Naším dalším nadšením právě tady v automatizovaném domě je vozidla, takže můžete věřit, že bychom se dostali do celé automatizované jízdy automobilovým věcem Google Robot.

Nebyly. Nyní nám zavolejte na sympatizanty Jeremy Clarkson, pokud se vám líbí, ale to se zdá jako začátek konce pro každého jednotlivce, který si užívá jejich řízení. Ztrácíme hudební víceválcové motory pro menší, mnohem pravidelnější požadovanější indukční jednotky v těchto dnech, stejně jako nás ani nezačneme na hluku z mléčného otce z Tesla. Nenechte se mýlit, máme rádi inovace v autech, prostě ne takový, který odstraňuje naše potěšení z jízdy. Sakra není moc skok z těchto robotických vozidel do Skynetu! Podívejte se na všechny děsivé detaily a video jednoho z těchto monstrum na silnici.

„Larry i Sergey založili Google, protože chtěli pomoci vyřešit opravdu obrovské problémy využívající technologii. Stejně jako jeden z obrovských problémů, na kterých dnes pracujeme, je zabezpečení vozidel a účinnost. Naším cílem je pomáhat zastavit nehody webového provozu, doplnit se čas lidí a minimalizovat emise uhlíku zásadním změnou používání vozidel.

Zřídili jsme tedy inovace pro vozidla, která se mohou řídit. Naše automatizovaná auta, obsluhovaná vyškolenými operátory, právě odjela z naší školy Mountain View do naší kanceláře Santa Monica a na Hollywood Boulevard. Jeli dolů po ulici Lombard, překročili zlatý vstupní most, navigovali dálnici Pacific Coastline a dokonce dokonce udělali všechno metodou kolem jezera Tahoe. Celkově vzato, naše vozidla pro vlastní řízení zaznamenala přes 140 000 mil. Věříme, že je to první v robotickém výzkumu.

Naše automatizovaná vozidla využívají videokamery, radarové senzory a laserové odrůdy k „vidět“ další provoz, kromě hloubkových map (které shromažďujeme s využitím ručně poháněných vozidel) k navigaci po silnici dopředu. To vše umožňuje datová centra Google, která mohou zpracovat obrovské množství informací shromážděných našimi vozidly při mapování jejich terénu.

Abychom tuto technologii vytvořili, shromáždili jsme několik extrémně nejlepších inženýrů z DARPA Výzvy, řadu autonomních automobilových závodů pořádaných vládou USA. Chris Urmson byl vedoucím týmu technického týmu týmu CMU, který vyhrál Metropolitan Challenge 2007. Mike Montemerlo byl vedení softwarové aplikace pro tým Stanford, který vyhrál Grand Challenge 2005. Podobně v týmu je Anthony Levandowski, který vyvinul první autonomní motocykl na světě, který se zúčastnil Grand Challenge DARPA, a také který také vyvinul přizpůsobený Prius, který poskytoval pizzu bez člověka uvnitř. Práce těchto i dalších inženýrů v týmu je na obrazovce v Národním muzeu americké historie.

Bezpečnost byla v tomto projektu naším prvním problémem. Naše vozidla nejsou nikdy bezpilotní. Za volantem máme vždy vyškoleného bezpečnostního motoristy, který může převzít tak rychle, jak se uvolní tempomat. Stejně jako máme také vyškoleného operátora softwarového aplikace na sedadle Traveler, abychom prověřili software. Jakýkoli typ testu začíná vysíláním motoristy v konvenčně poháněném vozidle k mapování cesty a podmínek silnice. Mapováním funkcí, jako jsou značky jízdních pruhů a značky webového provozu, se softwarová aplikace ve vozidle seznámí s atmosférou a jeho atributy předem. stejně jako jsme informovali regionální úřady o naší práci.

Podle organizace Světové zdraví a wellness se při nehodách na silniční dopravě každoročně ztratí mnohem více než 1,2 milionu životů. Věříme, že naše inovace má potenciální snížení tohoto čísla, možná až o polovinu. Rovněž jsme pozitivní, že vozidla s vlastním pohonem promění sdílení vozidel, což podstatně minimalizuje využití vozidla, kromě toho, že pomůže produkovat nové „dálniční vlaky zítřka“. Tyto dálniční vlaky musí snížit spotřebu energie a zároveň posilovat počet lidí, kteří mohou být přepravováni na našich hlavních silnicích. Pokud jde o efektivitu časové efektivity, ministerstvo dopravy USA odhaduje, že lidé utratí za typických 52 minut každý pracovní den dojíždějící. Obrázek je schopen strávit tento čas mnohem produktivněji.

Vždy jsme byli optimističtí ohledně schopnosti technologie pro rozvojovou společnost, a proto jsme tak obtížně prosazovali schopnosti vlastních vozidel, kde jsou dnes. I když je tato práce extrémně v experimentální fázi, poskytuje vzhled toho, jak může doprava v budoucnu vypadat díky pokročilé informatice. stejně jako tato budoucnost je nesmírně vzrušující. “

Google Robot Cars

Chcete víc? – Sledujte nás na Twitteru, jako jsme my na Facebooku, nebo se zaregistrujte do našeho RSS kanálu. Tyto zpravodajské příběhy můžete dokonce získat e -mailem, každý den přímo do vaší doručené pošty

Sdílejte toto:
FACEbook
Cvrlikání
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mailem
Více

Whatsapp
Tisk

Skype
Tumblr

Telegram
Kapsa

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *