Home & Living

Nabídka Meteor CID – bezplatný adaptér USB

Rozhraní ID meteor volajícího se používá v automatizovaných věžích po celá léta a roky. Lze jej použít se spoustou domácích automatizačních systémů (doporučuji vynikající a bezplatný rozvaděč XAP).

Společnost Pathway Data Ltd použila dohodu o meteoru výhradně pro automatizované domácí čtenáře – „Zvláštní použití (čtvrtek 5. do neděle 8.) – tyto obchody jsou určeny pouze pro automatizované domácí uživatele a běží od 8:00 ve čtvrtek 5. do půlnoci v neděli 8. 2006.

Bezplatné adaptér USB s každým meteorem (zatímco naposledy na skladě) – Získejte meteor plus (pouze hardware) s bezplatným adaptérem USB za 79,95 GBP. Naše maloobchodní cena za sériový adaptér USB je 15 GBP. Bezplatné sériové adaptér USB je také součástí všech objednávek Meteor Plus s ActiveCecid Standard Edition.

Chcete -li tuto nabídku využít, zadejte na stránce vozíku propagační kód „Automatidhome“ a poté stiskněte tlačítko „Aktualizovat nákupní vozík“.

Množství je omezena na pět meteorů na společnost / osobu. “ Podívejte se na další produkty z cesty zde www.pathwaydata.co.uk

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mailem
Více

Whatsapp
Tisk

Skype
Tumblr

Telegram
Kapsa

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *