Uncategorized

AutoHomerewards: Aukey Power Bank 20 000 mAh USB baterie (prozradí + diskontní kód)

Lidé v Aukey nás kontaktovali s úžasnou dohodou pro automatizované domácí čtenáře. Dali nám 5 svých nových 20 000 mAh USB baterií na prozrazení plus diskontní kód, aby všichni ostatní mohli získat jeden za pouhých 13,99 GBP doručené na omezenou dobu.

Power Bank Aukey PB-N36 lze dobít pomocí kabelu Lightning nebo micro USB, takže je to nejlepší z uživatelů iOS nebo Androidu. Naladěná na podporu zdravější funkce baterie a rychlejší rychlosti nabíjení USB, AIPOWER inteligentně upravuje výkony tak, aby odpovídala speciálním potřebám nabíjení všech vašich zařízení napájených USB. S až 2,4a vyhrazeného adaptivního výstupu na port USB AI bude vaše zařízení obdržet nejbezpečnější možnou maximální rychlost dobíjení. Pokročilé obvody a vestavěné záruky Zajistěte vaše zařízení před nadměrným proudem, přehřátí a nadběžným nabíjením.

Udržujte svá zařízení nabitá na OPT pro dvojité nabíjecí porty USB. Vybaven vestavěnou baterkou a indikátorem LED baterie. Vytvořeno pro práci se všemi populárními zařízeními napájenými USB z telefonů smartphonů, tabletů, fotografického vybavení, reproduktorů Bluetooth, sluchátka a další. Ať už máte bez ohledu na USB poháněné zařízení, máme vás zakryté. Všechny produkty Aukey jsou podpořeny 24měsíční zárukou na produkt.

Slevový kód

Chcete -li využít slevu, stačí si zakoupit tento odkaz do 2. dubna 2017 a poté použít tento kód při pokladně – 8oidJVLK -, aby se z baterie odebral 11 liber (13,99 GBP po použití kupónu).

#
Náhled
Produkt
Hodnocení
Cena

1
Anker Power Bank, PowerCore Vital 20000 Přenosná nabíječka s technologií PowerIQ a USB-C …
46 505 recenzí
37,99 £
dostat se na Amazon

2
Anker Powercore 13000 Power Bank – kompaktní 13000mah 2 -port Ultra Portrable Phone nabíječka s PowerIQ …
8 764 recenzí
32,99 £
dostat se na Amazon

3
HRTOJ Power Bank 26800MAH, přenosná nabíječka 【4 USB výstupní nabíjení】 100% -0% LED displeje …
265 recenzí
16,95 GBP
dostat se na Amazon

Soutěž

Pro šanci vyhrát jednu z 5 jednotek, které rozdáváme jednoduše jako automatizovaná stránka Home Facebook, pak komentujte tento příspěvek, abychom vás mohli vidět.

Chcete -li vstoupit, musíte dokončit oba kroky v nákupu. Soutěž je otevřena každému jednotlivci s poštovní adresou ve Velké Británii a uzavírá o půlnoci 1. dubna 2017. Podívejte se na Full T&C zde a hodně štěstí!

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mailem
Více

Whatsapp
Tisk

Skype
Tumblr

Telegram
Kapsa

Poslední aktualizace na 2021-10-04 / Affiliate Links / Images z Amazon Product Advertising API

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *